Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Pampero Aniversario Rum (40%)

700 ml
Běžná cena
939,90 Kč 1 342,71 Kč/l

Značka: Pampero

Země původu:
Venezuela

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Značka Pampero se zrodila roku 1938 ve Venezuelském hlavním městě Caracas. Stál za ní Alejandro Hernandez a jeho sen o výrobě nejlepších rumů světa. Alejandro způsobil v pravém slova smyslu převrat ve výrobě alkoholu. Podařilo se mu přesvědčit venezuelské úřady, aby ustanovily standardy kvality, resp. výroby rumu. Symbolem značky je Llanero — původní venezuelský kovboj. Symbol nezávislosti, svobody a zároveň pravá pýcha venezuelského národa.

Tajemství úspěchu rumu Pampero spočívá v nejlepších surovinách (cukrová třtina a voda), alkoholu té nejvyšší kvality, intenzivním procesu staření v horkém a suchém prostředí venezuelské pampy a také v unikátní metodě míchání. Geografická poloha rovníkové Venezuely pomáhá rumu Pampero získat charakteristickou nezaměnitelnou chuť.

Podmínky procesu staření jsou po celý rok velmi intenzivní, zejména díky kombinaci vlhkosti, vysoké teploty během dne a velkému ochlazení, které přichází v noci. Pampero prochází trojnásobným
procesem destilace. Rumy Pampero zrají v dubových soudcích po bourbonu, sherry nebo skotské whisky.

TIP

Aniversario si nejlépe vychutnáte čisté při pokojové teplotě kdy nejlépe vynikne jeho vytříbená chuť. Dát si jej můžete i na ledu.

   

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skaldujte v suchu při teplotě 5-24°C.
Název a adresa výrobce
HYVEco trading s.r.o. Evropská 682, Modřice, 664 30
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, destilát z cukrové třtiny.

 

Obsah alkoholu
40,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005284