0
K pokladně

Sanytol Čistič na podlahy a plochy se 4 účinky

1 l
Akční cena 72,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
104,90 Kč 104,90 Kč/l

Značka: Sanytol

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Odstraňuje 99,9 % bakterie, plísně a viry. Věděli jste, že jedna bakteriální buňka vytvoří za méně než 24 hodin kolonii 1 miliardy bakterií.

Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru vyvinul dezinfekční prostředek na podlahy a plochy se 4 účinky, který v jednom kroku odstraní mastnotu a vodní kámen, dezinfikuje a provoní všechny omyvatelné povrchy. Zanechá povrchy čisté, lesklé a se svěží limetkovou vůní.

Tento produkt má trojí účinnost: Baktericidní podle normy EN13697 (5 min). Fungicidní podle normy EN13697 (15 min). Aktivní na virus chřipky A (H1N1) a virus Herpes Simplex podle metodiky normy EN 14476 (5 min).

Odstraňuje kromě jiného: Herpes virus, virus chřipky H1N1, salmonelu, bakterie Escherichia-coli, Staphylocuccus aureus, Candida albicans, Aspergillus Brasiliensis.

POUŽITÍ

Použití ve zředěném stavu: K čištění nalijte 2 uzávěry přípravku do 5 litrů horké vody.

Použití bez ředění: K čištění a dezinfekci naneste přípravek přímo na čištěný povrch (1/4 uzávěru přípravku/m²).

Následně otřete čistou, vlhkou houbou. U povrchů, které přicházejí do styku s potravinami, hračkami a také povrchů, které jsou v neustálém kontaktu s dětmi nebo zvířaty, nechte působit 15 minut a opláchněte vodou.

Nepoužívejte na povrchy z hliníku, mosazi, kůže nebo přírodního mramoru. V případě pochybností vždy nejdříve vyzkoušejte produkt na málo viditelném místě.

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ

H319 - Způsobuje vážné podráždění očí.
P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
P301+P312 - PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře, tel. 224 919 293 nebo 224 915 402 (24 hodin denně).
P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P501 - Odstraňte obsah a obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady, pokud obsah není zcela spotřebován.

O ZNAČCE

Vše začalo v roce 1994, když se značka Sanytol, založená ve spolupráci s profesionály na dezinfekci v nemocničním prostředí, objevila na trhu s 5 výrobky, aby naplnila očekávání spotřebitelů v oblasti zdraví a bezpečnosti. Bez chlóru, tyto výrobky jsou zárukou bezpečnosti a zdraví pro celou rodinu.

Od té doby nepřestal Sanytol inovovat tak, aby mohl nabízet výrobky stále účinnější, odpovídající potřebám spotřebitelů. Značka Sanytol dnes nabízí široký výběr účinných a praktických řešení pro úklid a dezinfekci.

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s., Průmyslová 1472/11, 102 00 Praha 10
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a mimo dosah dětí.
Název a adresa výrobce
AC Marca Czech Republic s.r.o., Jana Čermáka 124, 282 01 Přišimasy
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

<5 % fosforečnany, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky, parfémy.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047955