Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Habánské Sklepy Zweigeltrebe rose

750 ml
Běžná cena
119,90 Kč 159,87 Kč/l

Značka: Habánské Sklepy

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Jakostní víno odrůdové, suché růžové. Vinařská oblast Morava. Jiskrná, sytější varva růžového zlata. Šťavnatá, tenčí, ovocitá chuť s delší dochutí. Čistá, středně intenzivní připomínající třešně, jahody či malinový kompot.

 

O VINAŘSTVÍ

“Vína s chutí čtyř století”Habánské Sklepy byly postaveny ve Velkých Bílovicích před čtyřmi staletími Habány, mírumilovnými lidmi, kteří si na Moravě získali respekt jako zruční řemeslníci a vynikající vinaři. Díky jejich dědictví vznikají i dnes v Habánských sklepích jedinečná vína s neopakovatelným charakterem - vína, která mají duši. Stejně jako před čtyřmi staletími.

Obrázek je ilustrativní. 

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

Skladovací podmínky
Teplota podávání 9-11 °C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vinná réva, oxid siřičitý.

Obsah alkoholu
12,0 %

Charakteristika

Barva růžová
Oblast ČR - Velkopavlovická
Odrůda Zweigeltrebe
Obsah cukru suché
Jakost jakostní

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005076