0
K pokladně

Jar Kapsle vše v jednom Platinum lemon

125 ks
Doporučená cena
1 399,90 Kč
779,90 Kč 6,24 Kč/ks

Značka: Jar

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Kapsle do myčky Jar Platinum Vše v jednom jsou účinné hned při 1. umývaní a dokážou si poradit i s těmi nejodolnějšími nečistotami, aby vaše nádobí zářilo čistotou.

Kapsle Jar Platinum mají čisticí sílu, díky které se nemusíte bát cokoliv uvařit. Můžete si být jistí, že vám pomohou vyčistit i mastný filtr myčky, aby vaše nádobí zářilo čistotou a myčka svěže voněla. Jar spojuje v jedné účinné kapsli tekutý i práškový prostředek na mytí nádobí. Vysoce rozpustný obal se rychle rozpouští, takže nádobí se začíná ihned umývat. A navíc se kapsle tak snadno používají.

POUŽITÍ

Kapsli není třeba rozbalovat a stačí ji jen vložit do dávkovacího zásobníku na mycí prostředek.

     

O JARU

Jar je značka oblíbených mycích produktů na nádobí. Výrobci začínali s klasickým saponátem, jehož složení s rostoucí oblibou zdokonalovali a inovovali o různé vůně, účinky a efekty. Postupně vyvinuli i kapsle do myčky nádobí, které nabízejí vynikající výsledky za příznivé ceny.

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Uchovejte mimo dosah dětí a zvířat.
Název a adresa výrobce
Procter & Gamble Czech Republic s.r.o., Ottova 402, 269 32 Rakovník, ČR
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5-15% Neiontové Povrchove Aktivní Látky, Belicí Cinidla Na Bázi Kyslíku, <5% Fosfonáty, Polykarboxyláty, Enzymy, Parfémy, Citronellol, Limonene, Linalool

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047393