0
K pokladně

Birell světlý nealkoholický, sklo

500 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
19,90 Kč 39,80 Kč/l

Značka: Birell

Země původu:
Česká republika

Vratná záloha: 3,00 Kč

Popis produktu

Birell Světlý vaříme již 30 let a postupně se stal nejoblíbenějším a nejprodávanějším nealkoholickým pivem na českém trhu. Ale protože jsme se chtěli ještě více přiblížit chuti skutečného světlého piva, rozhodli jsme se, že vylepšíme jeho recepturu. Nový Birell Světlý má plnější chuť díky zvýšenému podílu karamelového sladu, používáme více chmelových odrůd a upravili jsme postup samotného chmelení. Opravdoví pivní znalci jistě ocení, že nyní používáme rmutování namísto infuze. Chuť vylepšeného Birellu Světlý je tak ještě bohatší a plnější. Všechna vylepšení měla jediný cíl: uvařit nealkoholické pivo, které oslní i ty nejzkušenější pivaře.

O výrobci

Birell, to je věhlasná česká značka nealkoholických piv pro všechny, kteří si chtějí odpustit ranní kocovinu. Pod jejím červeným logem se skrývají nápoje, které jsou k nerozeznání od alkoholických piv. Aromatický žatecký chmel jim propůjčuje bohatě zlatou barvu a unikátní kvasinky Birell zas lahodnou chuť. Obsahují vodu speciálně upravenou tak, aby její pH odpovídalo pH vody plzeňské. Značku Birell vlastní pivovarnická skupina SABMiller.

Zajímavost

Nealkoholická piva musí podle české legislativy obsahovat maximálně 0,5 % alkoholu. Birell se pyšní tím, že jejich nápoje obsahují přesně 0,49 % alkoholu. 

 

 

 

Skladovací podmínky
Chraňte před přímým slunečním světlem a mrazem.
Název a adresa výrobce
Plzeňský Prazdroj, U Prazdroje 7, 304 97 Plzeň, Česká republika 
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 135 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 123 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, ječné slady, chmelové produkty.

Obsah alkoholu
0,5 %

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 87 kJ
Energetická hodnota 21 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 5 g
Z toho cukry 2.4 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1004822