0
K pokladně

Spontex Nerez drátěnka

2 ks
Běžná cena
24,90 Kč 12,45 Kč/ks

Značka: Spontex

Země původu:
Čína
Popis produktu

Někdy jenom houbička nestačí. Na obzvlášť znečištěné nádobí je nejlepší povolat drátěnku. Hrnce i pánve hravě zbaví i připečené špíny a mastnoty. Zároveň je ale velmi šetrná, takže se nemusíte bát poškrábání.

Drátěnka má speciální spirálovitý tvar, aby vám pomohla důkladně vydrhnout každý centimetr. Je z kvalitního nerezu, proto se můžete těšit na dlouhou životnost.

Jedno balení obsahuje 2 kusy nerezové drátěnky.

O ZNAČCEZnačka Spontex již více než 70 let přináší produkty vysoké kvality určené pro každodenní péči o domácnost, jako jsou mopy, smetáky, houbičky, utěrky, ale také ostatní domácí potřeby pro péči o prádlo. Spontex nabízí produkty s nimiž je úklid rychlejší, snadnější a pohodlnější. Díky dlouholeté tradici a know-how má nejširší portfolio na trhu s čisticími prostředky nejen v České republice, ale po celém světě. Spontex je výrazně dominující značkou na českém trhu, na kterém si drží více než 40% podíl. Jako jediný na trhu vyvinul kompletní řadu výrobků Antibak, která obsahuje speciální antibakteriální složku, díky níž je výrazně omezen vznik nežádoucích bakterií a zápachu.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000370