0
K pokladně

Lindt Lindor Hořká čokoláda 60% s krémovou náplní

100 g
Běžná cena
74,90 Kč 749,00 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Dopřejte si po náročném dni, nebo prostě jen tak, kousek lahodného potěšení s Lindor tabulkou hořké čokoláday 60% s krémovou náplní.

O ZNAČCE

Již od roku 1845 přistupují Mistři čokolády Lindt ke své práci s nezastavitelnou vášní a odhodláním k čokoládovému umělectví - dbají důrazu na harmonii chutí a struktury v každičké čokoládě. Vše spočívá v detailech.

Tajemství unikátní chuti Lindt leží v pečlivém výběru a způsobu zpracování prémiových kakaových bobů z nejexkluzivnějších regionů světa. Není to však pouze vysoká úroveň standardů, které hrají klíčovou roli, ale i udržitelný přístup napříč celým produkčním řetězcem. 

Náš unikátní proces je zdokonalován napříč desetiletími. Mistři čokolády Lindt osobně praží kakaové boby do optimální chuti a následně je melou do nejjemnější struktury - to vše je základem pro nenapodobitelně rozplývající se strukturu čokolád Lindt.

      

 

 

Adresa dodavatele
Lindt & Sprüngli (CEE) s.r.o., Karolinská 1, 186 00 Praha 8, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 15-20°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 216 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 75 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kakaová hmota, cukr, rostlinné tuky (kokosový, palmojádrový v různém poměru), kakaové máslo, MLÉČNÝ tuk, sušené plnotučné MLÉKO, LAKTÓZA, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, sušené odstředěné MLÉKO, lusk vanilky, aroma, extrakt z ječného sladu. Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně 60%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2692 kJ
Energetická hodnota 650 kcal
Tuky 54 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 39 g
Sacharidy 35 g
Z toho cukry 31 g
Bílkoviny 4.6 g
Sůl 0.03 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1046452