0
K pokladně

Metro Chef Vejce z podestýlky "M" CZ

6 ks
Běžná cena
37,90 Kč 6,32 Kč/ks

Značka: Metro Chef

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Označení 2 - Čerstvá vejce z podestýlkového chovu, velikost "M".

Podestýlkový chov znamená více prostoru, více pohybu a méně stresu pro nosné slepice. Tyto zlepšené podmínky chovu se pak odrážejí v kvalitě produkovaných vajec.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte při nekolísavé teplotě +5°C až + 18°C. Doporučení pro spotřebitele: po nákupu zachovejte v chladu +5°C až +8°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vejce.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 622 kJ
Energetická hodnota 149 kcal

Alergeny

Vejce Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1046231