Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Nový Věk Kukuřičné lupínky - Mořská sůl

65 g
Běžná cena
33,90 Kč 521,54 Kč/kg

Značka: Nový Věk

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Kukuřičné lupínky s mořskou solí.

O DODAVATELI

RACIO je oblíbená česká značka působící v oblasti zdravé výživy. Už od roku 1990 nabízíme našim zákazníkům vyvážené jídlo, které je vždy po ruce.
V našem portfoliu momentálně najdete více než 52 druhů kvalitních výrobků s jednoduchým složením, bez zbytečných příměsí. Vlastní pufované cereální produkty s mnoha slanými i sladkými příchutěmi vyrábíme v továrně v Břeclavi a v Moravské Nové Vsi. Zároveň na český i slovenský trh distribuujeme tradiční knäckebroty německého typu a nesmažené snacky ze Slovenska.
Nabídka RACIO je tak široká, že si z ní vybere opravdu každý. Výrobek s naším logem si můžete dopřát bez delšího přemýšlení – každý je stvořen proto, aby jeho konzumace prospěla k harmonickému životnímu stylu a pohodě

Na co jsme pyšní?

  • RACIO patří mezi největší výrobce pufovaných výrobků v Evropě.
  • Sledujeme nové trendy ve stravování, výrobky inovujeme a pravidelně uvádíme nové řady produktů. 
  • Naše výrobky jsou pohodlně dostupné v malých obchodech i velkých řetězcích, na e-shopech s potravinami a také ve zdravých výživách či lékárnách. 
  • RACIO výrobky jsou k dostání za příznivé ceny a díky dlouhé trvanlivosti je lze snadno uchovávat. 

V posledních letech je zájem o zdravý životní styl stále větší a díky tomu se rozšiřuje i trh zdravé výživy. Úspěšně se nám daří naše produkty dovážet také na zahraniční trhy, které už tvoří více než 75 % obratu. Kromě blízkého Slovenska je možné výrobky od nás najít zejména v Německu, Nizozemí, Francii, Švédsku, UK, ale i vzdálenějším USA, Izraeli, či Kanadě.

Adresa dodavatele
RACIO s.r.o., Národních hrdinů 3146/22B, 690 02 Břeclav, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do +25°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 321 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 321 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kukuřičná mouka (41 %), bramborový škrob, slunečnicový olej, bramborové vločky, amarantová mouka (5 %), sušený glukózový sirup, mořská sůl (2,2 %), aroma, sušená zelenina (cibule, česnek), kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1802 kJ
Energetická hodnota 431 kcal
Tuky 12.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.1 g
Sacharidy 72 g
Z toho cukry 2.1 g
Vláknina 3.4 g
Bílkoviny 4.1 g
Sůl 2.5 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1045950