0
K pokladně

Authentic Slaný karamel - Fleur de Sel

460 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
174,90 Kč 380,22 Kč/l

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Zmrzlinová nálož slaného karamelu s nejvzácnější solí na světě, připravená podle receptury Ľudmily Abrham.

Myslíte, že znáte slaný karamel? Chyba lávky. Ten náš se vyrábí ze solného květu Fleur de Sel, kterému se přezdívá královna solí. Ručně ho sbírají v řeckých jezírkách a mají dobrý důvod. Vyniká bezkonkurenční křupavostí a vyváženou, jemně nasládlou chutí a je považován za nejkvalitnější 100%  přírodní nerafinovanou sůl na světě. Jakmile se ho chytila královna gelata Ľudmila Abrham, začaly se dít zázraky. Ochutnejte sami.

 


Tip na vychutnání

Abyste si zmrzce opravdu pochutnali, doporučujeme ji nechat před podáváním cca 10-30min povolit při pokojové teplotě. Doba závisí na obsahu tuku a velikosti kelímku. Se zmrzlinou se tak nejen lépe pracuje, protože je mnohem krémovější, ale dokonce má i sladší chuť, než ta úplně zmrzlá. 

Je možné ji přemístit i z mrazáku do lednice, kde změkne rovnoměrněji. Trvá to sice delší dobu a je potřeba si vzpomenout s předstihem, ale docílíte tak nejlepší konzistence.


Authentic Gelato Italiano: požitek z příchutí, o jakých se vám nesnilo

Dřív byste za ním museli do Neapole. Dnes ho máte doma na jeden klik. Podlehněte gelatu dle řemeslných italských receptur, které pro nás vymazlila královna zmrzlin Ľudmila Abrham.

 


Jaká tajemství se naučila od italských mistrů gelata? Zaprvé vždy využívá mléko od lokálních farmářů zpracované ještě za čerstva. Zadruhé k dochucení vybírá jedinečné suroviny z celého světa, ze kterých kouzlí příchutě, jaké byste nečekali ani v nejdivočejších snech.

 


Zmrzliny Authentic Gelato Italiano jsou vyráběny paní Ľudmilou s láskou a vášní. Jde o ruční práci, kdy každá zmrzlina projde něčími rukami, abyste si ji mohli v klidu domova vychutnat.Zjistětě o garantce Ľudmile a výrobě Authentic Gelato Italiano víc v našem videu:
Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při -18°C nebo nižší.
Název a adresa výrobce
PURO Gelato s.r.o., Na hrobci 410/1, 128 00 Praha 2
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 112 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 112 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

MLÉKO, SMETANA 15%, cukr, slaný karamel 6% (cukr, SMETANA 33%, mořská sůl Fleur de Sel), dehydrovaná glukóza, sušené MLÉKO odstředěné, dextróza, vláknina z čekanky, VAJEČNÝ žloutek pasterovaný, mořská sůl Fleur de Sel, zahušťovadla guma guar a karubin. Obsah lepku max. 20 mg/ 1 kg potraviny.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 805 kJ
Energetická hodnota 192 kcal
Tuky 8.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.3 g
Sacharidy 26 g
Z toho cukry 21 g
Bílkoviny 3.4 g
Sůl 0.47 g

Alergeny

Vejce Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1045910