0
K pokladně

Kofola Višňová

2 l
Běžná cena
41,90 Kč 20,95 Kč/l

Značka: Kofola

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

 

Limonáda višňová.

Ovocná variace na oblíbenou Kofolu míchá chuť sladkých višní s nezaměnitelnou recepturou 14 bylin, ovocných šťáv a lékořice. Vyrábí se podle léty prověřené receptury od československých odborníků.

Láska na první lok, láska na celý život. 

O VÝROBCI

Když se zlaté české ručičky chopily výroby kolových nápojů, vznikla z toho Kofola. Stalo se to v roce 1959, když vědecký tým Zdeňka Blažka sklidil plody své dvouleté práce a přišel s dokonalou formulí sirupu KOFO. O rok později poprvé spatřila světlo světa Kofola Original – směs 14 bylin a ovocných šťáv okořeněných lékořicí. Nápoj dodnes vlastní a vyrábí česká společnost Kofola a.s.

Skladovací podmínky
Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Název a adresa výrobce
Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01 Krnov, Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 184 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 184 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, Sirup KOFO® (ovocný sirup, cukr, voda, karamel - pálený cukr, barvivo E150d, kyselina: kyselina citrónová; chlorid sodný, esence pro KOFO® - aroma, bylinný extrakt - přírodní aroma, lékořicový extrakt - přírodní aroma, kofein, konzervant E211), Oxid uhličitý, Višňová šťáva z koncentrátu (0,1 %), Aromata.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 95 kJ
Energetická hodnota 22 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 5.6 g
Z toho cukry 5.6 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.05 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004507