0
K pokladně

Farma Hana Součková Pažitka čerstvá, svazek

100 g
Běžná cena
44,90 Kč 449,00 Kč/kg

Značka: Farma Hana Součková

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pažitka pražská, čerstvá. Svazek.

Dlouhé duté sytě zelené stonky připomínající vlásky, které mají štiplavou vůni. Chutnají podobně jako cibule, jen o něco jemněji. Pažitka je snídaňová bylinka, která funguje s vejci na všechny způsoby, na chleba s máslem, sádlem nebo tvarohem. Taky do různých salátů, nebo do především bramborových příloh či polévek. Ze všech druhů mas chutná nejlépe s rybou. 

O farmě Hana Součková

Od roku 2018 pěstuje Hanka Součková na svých polích v polabských Semicích zeleninu, bylinky a jedlé květy. Hospodaří na ploše přibližně 10 hektarů, kde využívá symbiózy více než padesáti druhů rostlin, které pěstuje. Hlavními pomocníky na plný úvazek jsou lidé z nejbližšího okolí, kteří se, stejně jako ona, nebojí práce na čerstvém vzduchu. Firemní filozofií je od začátku pěstovat vše s co největším ohledem k přírodě. Zrovna tak, jak hospodařil už Hanky praděda. Plodiny na pole umísťuje, aby jedna pomohla druhé. Místo nesmyslného vnášení dalších a dalších chemikálií do krajiny raději vezme motyčku a přebytečný plevel odstraní mechanicky. S hnojením jí pomáhají jejich ovečky, králíci a drůbež. Pro Hanku je důležité, aby se za své počínání především sama před sebou nemusela stydět a své podnikání bere jako ohromný závazek vůči své rodině, blízkým, jejím zákazníkům a také generacím, které přijdou po nás.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě +4 až +8 °C. V chladu a temnu.
Název a adresa výrobce
Hana Součková s.r.o., Semice 41, 289 17, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pažitka pražská.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1044676