0
K pokladně

Pearl River Bridge Hoi Sin Sauce omáčka

260 g
Běžná cena
52,90 Kč 203,46 Kč/kg

Značka: Pearl River Bridge

Země původu:
Čína
Popis produktu

Výrazná chuť asijské kuchyně je kouzelně transformována do této vynikající barbecue omáčky. Má tmavě zbarvenou vláčnou konzistenci slané a sladké chuti. Můžeme jí použít okamžitě jako marinádu na všechny druhy mas.

Výborná je k přípravě pekingské kachny nebo ke grilování žebírek v čínském stylu. Hodí se na zeleninu, ryby, tofu a dokonce i na hranolky. Široké využití má také ve studené kuchyni.  Často se používá jako dochucovadlo, např. k přípravě jarních závitků. Omáčka pochází z Číny, kde existuje mnoho regionálních variant. Jak tvrdí kuchaři kantonské kuchyně: „Nic jiného se této všestranné omáčce nevyrovná“.  Název Hoisin pochází z čínského slova pro mořské plody a doslovný překlad znamená „chuť moře“. Omáčka však neobsahuje žádné přísady z mořských plodů.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření skladujte v chladničce (0 – 5 ?C) a spotřebujte do 3 měsíců./ Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

cukr (43 %), pasta ze sójových bobů (24 %) [pitná voda, sójové boby, jedlá sůl, pšeničná mouka], pitná voda, sójová omáčka [pitná voda, sójové boby, jedlá sůl, pšeničná mouka], kvasný ocet vinný, pšeničný škrob, česnek, barviva (E150, E120), chilli (1%), koření, semena bílého sezamu, antioxidant (E301), konzervant (E202). MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 844 kJ
Energetická hodnota 199 kcal
Sacharidy 45 g
Z toho cukry 38 g
Bílkoviny 3.6 g
Sůl 5.8 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Sezam Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1044081