0
K pokladně

Lindt Excellence čokoláda hořká 85% 3x100g

300 g
Běžná cena
259,90 Kč 866,33 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Francie
Popis produktu

Extra jemná hořká čokoláda s obsahem kakaové sušiny nejméně 85%.

Luxusní tabulková čokoláda od Lindt. Lindt EXCELLENCE 85% je intenzivní hořká čokoláda vysoké kvality se silným aroma a plnou kakaovou chutí. Perfektně vyvážená – ani příliš hořká, ani přehnaně silná. V jejím kakaovém aroma lze postřehnout vůni kouře, pražených ořechů a náznak lékořice.

O značce

Švýcarští Mistři čokolády LINDT, hnáni touhou po opravdu kvalitní čokoládě a vášní pro dokonalost, vyvíjejí a zdokonalují své tajné receptury již od roku 1845. Začínají výběrem nejlepších surovin, nejkvalitnějších ingrediencí a končí výjimečnými čokoládovými kreacemi LINDT, které potěší všechny bez rozdílu věku.

Společnost se řídí přísnými pravidly etiky a udržitelnosti, svými programy nejen zlepšují kvalitu kakaových bodu, zvyšují výnosy sklizně, ale také podporují pěstitele kakaa školícími kurzy a dalšími různými projekty rozvoje infrastruktury. Přispívají ke zlepšování pracovních podmínek a životní úrovně pěstitelů.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před teplem. Teploty skladování 14-18°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

kakaová hmota, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaové máslo, cukr, přírodní lusk Bourbon vanilka. MŮŽE OBSAHOVAT: Obiloviny obsahující lepek,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Sójové boby a výrobky z nich,Skořápkové plody a výrobky z nich,Sezamová semena a výrobky z nich

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2210 kJ
Energetická hodnota 530 kcal
Tuky 46 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 27 g
Sacharidy 22 g
Z toho cukry 15 g
Bílkoviny 12.5 g
Sůl 0.02 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1043693