0
K pokladně

Mattoni Perlivá minerální voda s příchutí grapefruitu

1.5 l
Běžná cena
18,90 Kč 12,60 Kč/l

Značka: Mattoni

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Sycená minerální voda s příchutí grapefruitu, středně mineralizovaná.

Spolehlivě zažene žízeň.

O VÝROBCI

Panenská příroda u Karlových Varů a jejich jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor dávají minerální vodě Mattoni její nezaměnitelnou chuť. Vznik minerální vody Mattoni začíná na rozhraní masivů Doupovských hor, Krušných hor a Karlovarské vysočiny. Voda zde sestupuje pod zem a mineralizuje se okolními horninami. Jemnou perlivostí ji obohatí mladý oxid uhličitý z Doupovských hor. Poslední příměsí jsou minerály Karlovarského žulového masivu. Minerální voda známá jako Mattoni pak „dozrává“ v hloubce 125 až 230 metrů. Vyvážené minerály dávají Mattoni její nezaměnitelnou chuť. Mattoni je skvělým doplňkem k jídlu či kávě, neboť minerály očišťují chuťové pohárky, a tak vše, co si dáte po Mattoni, chutná intenzivněji.

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.
Název a adresa výrobce
Mattoni 1873, a. s., Horova 1361/3, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 349 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 340 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Přírodní minerální voda, cukr, oxid uhličitý, grapefruitová šťáva z koncentrátu 2%, aroma, kyselina: kyselina citronová, regulátor kyselosti: citrát sodný, antioxidant: kyselina L-askorbová. Výtah z chemické analýzy:, Kationty (mg/l):, Na+: 69,9, Mg²+: 25,0, Ca²+: 84,5, Anionty (mg/l):, Cl-: 12,0, SO₄²-: 40,0, HCO₃-: 528, NO₃-: <0,5, NO₂-: <0,005, Obsah rozpuštěných pevných látek:: 525 (mg/l)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 78 kJ
Energetická hodnota 19 kcal
Sacharidy 4.5 g
Z toho cukry 4.5 g
Sůl 0.039 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004322