Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Mlékárna ValMez Kefírové mléko citron a bezový květ

450 g
Akční cena 20,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
27,90 Kč 62,00 Kč/kg

Značka: Mlékárna ValMez

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kysaný mléčný nápoj.
Obsah tuku: min. 0,8%.

Kefírové mléko nízkotučné s příchutí citron a bezový květ obsahuje probiotické kultury (Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacteria, Streptococcus Thermophilus) a má pouze 0,8 % tuku. Je vhodné pro všechny věkové kategorie.
Nová příchuť je v ekologickém balení, díky tomu je produkt přátelský k životnímu prostředí a také výrazný na pultech.
 

O VÝROBCI

Tradice výroby mléka a mléčných výrobků na Valašsku sahá hluboko do historie. Mlékárna ve Valašském Meziříčí byla založena již v roce 1936 jako mlékárna Spolku chovatelů hovězího dobytka s obchodním názvem Valašská spolková mlékárna ve Valašském Meziříčí. Tento spolek reprezentovalo 9 - 12 větších zemědělců z oblasti kolem Valašského Meziříčí. Zakladatelem této mlékárny byl pan Vilém Frank, který byl jejím správcem a ředitelem až do roku 1960. 

Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty, jogurtová mléka, čerstvé tekuté výrobky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Vysoká kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí.

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě +2 až +8°C.
Název a adresa výrobce
Mlékárna Valašské Meziříčí spol. s r. o. Zámecká 2/57, 757 01 Valašské Meziříčí, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 7 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

MLÉKO, příchuťová složka 14% (cukr, citronová šťáva 2,8%, extrakt z bezových květů 0,6%, zahušťovadlo karubin, přírodní aroma, mrkvový koncentrát , regulátory kyselosti: kyselina citronová, citronany sodné), mléčné kultury, probiotická kultura ABT (Lactobacillus acidophilus 10-6g, Bifidobacterium 10-6g, Streptococcus thermophilus 10-6g. Obsah tuku: min. 0,8%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 235 kJ
Energetická hodnota 56 kcal
Tuky 0.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 9.4 g
Z toho cukry 9.4 g
Bílkoviny 2.7 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1043201