0
K pokladně

Lindt Švýcarská mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky

300 g
Běžná cena
219,90 Kč 733,00 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Švýcarsko
Popis produktu

Mléčná tabulková čokoláda Lindt Swiss Classic s rozinkami, lískovými ořechy a mandlemi - dokonalá kombinace. Zažijte typicky lahodnou švýcarskou mléčnou čokoládu Lindt v kombinaci s delikátními rozinkami a jemně praženými lískovými ořechy a mandlemi. Neváhejte vyzkoušet tuto explozi mísících se lahodných chutí.

Skvělá pro sváteční příležitosti, jako dárek nebo sladká odměna.

O ZNAČCE

Již od roku 1845 přistupují Mistři čokolády Lindt ke své práci s nezastavitelnou vášní a odhodláním k čokoládovému umělectví - dbají důrazu na harmonii chutí a struktury v každičké čokoládě. Vše spočívá v detailech.

Tajemství unikátní chuti Lindt leží v pečlivém výběru a způsobu zpracování prémiových kakaových bobů z nejexkluzivnějších regionů světa. Není to však pouze vysoká úroveň standardů, které hrají klíčovou roli, ale i udržitelný přístup napříč celým produkčním řetězcem. 

Náš unikátní proces je zdokonalován napříč desetiletími. Mistři čokolády Lindt osobně praží kakaové boby do optimální chuti a následně je melou do nejjemnější struktury - to vše je základem pro nenapodobitelně rozplývající se strukturu čokolád Lindt.

      

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před teplem. Teploty skladování 15 - 20°C.
Název a adresa výrobce
Lindt & Sprüngli CEE s.r.o.Karolinská 650, 186 00 Praha 8-Karlín
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 199 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 159 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, rozinky (12%), lískové ořechy (10%), kakaová hmota, laktóza, mandle (2%), sušené odstředěné mléko, emulgátor: sójový lecitin, extrakt z ječného sladu, aroma. Mléčná čokoláda: Obsah kakaové sušiny nejméně 30%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2220 kJ
Energetická hodnota 531 kcal
Tuky 32 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 14 g
Sacharidy 55 g
Z toho cukry 51 g
Bílkoviny 6.8 g
Sůl 0.27 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1042232