Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Authentic Uzený bok bez kosti a kůže

cca 450 g
Běžná cena
166,45 Kč 369,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Authentic uzené maso bez použití nástřiku.

Čerstvý vepřový bok se ručně krájí, poté nakládá tzv. suchou cestou po dobu deseti dnů do solící směsi, následně se zavěsí na provázku do udírny, kde se pět hodin udí na bukovém dřevu. Tento způsob přípravy zabezpečuje, že maso není plné nežádoucí vody, má velmi příjemnou a plnou chuť a připomíná kvalitu domácích uzených mas.OCHUTNEJTE POCTIVÉ UZENINY PŘÍMO Z RÁJE. Z ČESKÉHO RÁJE

Rozmazlete se širokým výběrem tradičních českých uzenin ze šťavnatého masa vepříků od rodinné firmy Fiala z Milovic. Připravují je pro nás bratři Martin a Petr a to bez glutamátů a s nižším obsahem soli, než bývá zvykem.

Rodinnou uzenářskou firmu založili manželé Marie a Rudolf Fialovi v roce 1911 a dnes se tomuto řemeslu věnuje již čtvrtá generace.
Fiala z Milovic, to není jen řeznictví a uzenářství. To je tradicepéče a 100% kvalita. V Milovicích vyrábí klasické uzenářské speciality – klobáskyšunkyvlastní sádlo i vynikající dršťkovou polévku. Vše tradiční cestou podle poctivých řeznických receptur a s maximálním množstvím přírodních přísad. Díky jejich odhodlání se jim tak podařilo získat dvakrát po sobě titul Regionální potraviny roku.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0°C - 7°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 23 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 21 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřový bok bez kosti a kůže 97 %, dusitanová solící směs s jódem (jedlá sůl, konzervant E250, jodičnan draselný).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1601 kJ
Energetická hodnota 383 kcal
Tuky 35 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 32 g
Sacharidy 2 g
Z toho cukry 1 g
Bílkoviny 16 g
Sůl 2.8 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1042220