0
K pokladně

Authentic Krůtí krk

cca 780 g
Běžná cena
116,92 Kč 149,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Chov/Vykrmeno:
Česká republika
Poraženo:
Česká republika
Popis produktu

Šťavnatý krk farmářské krůty s libovým masem.

Těžko byste hledali lepší základ pro vývar – zvlášť pokud milujete ten kuřecí. Vyzkoušejte ho příště, až budete zadělávat na polévku, bezpochyby si ho zamilujete. Krk však nabízí i další možnosti přípravy: zkuste ho třeba naložit do marinády a opéct v troubě.ČESKÁ KRŮTA AUTHENTIC: PRVOTŘÍDNÍ MASO Z RODINNÉ FARMY

Pátráte po krůtím masu, které se za svůj původ nemusí stydět? Ochutnejte naše krůty Authentic z farmy v Rychvaldu v podhůří Beskyd. Zdejší chov má mnohaletou tradici pod značkou Česká krůta. Místní farmáři mají pod palcem celý proces: od snesení vajíčka po zpracování masa.

Krůty tráví na farmě celý život, to znamená 14-17 týdnů. Díky tomu se nevystavují zbytečnému stresu při převážení a farmáři o ně mohou pečovat 24/7. Dopřávají jim krmivo od českých dodavatelů a jejich imunitu podporují především přírodními doplňky, jako je česnek, oregáno, chlorella nebo echinacea.

V Rychvaldu dbají na čerstvost masa, proto krůty vždy poráží až na objednávku, nikoliv na sklad. Maso uměle neupravují ani neprodlužují jeho trvanlivost – posílají ho k nám čerstvé a přirozené tak, jak by ho s čistým srdcem naservírovali vlastním dětem.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0-4°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 7 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% krůtí maso.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1041787