Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Teekanne Strawberry Sunrise World of Fruits 50g

20 ks
Běžná cena
42,90 Kč 2,15 Kč/ks

Značka: Teekanne

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Řada čajů Teekanne World of Fruits přináší dokonalou čajovou směs pro všechny milovníky zralých jahod. Jde o ideální nápoj, který si vychutná celá rodina. Nápoj lze podávat jak teplý, tak studený. V obou případech zaručeně potěší smysly a povzbudí mysl. 

Balení obsahuje 20 jednotlivě balených sáčků.

O výrobci

Známé čaje Teekanne přináší na trh německý rodinný podnik stejného jména. Ten patří mezi světovou špičku ve svém oboru a ročně vyrobí až 7,5 milionu čajových pytlíčků. Jde o jednu z nejstarších německých značek, které stále najdeme na pultech obchodů. Vznikla v roce 1882 v Drážďanech. Název Teekanne je německý výraz pro čajovou konvici.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě +5°C až +25°C.
Název a adresa výrobce
TEEKANNE, s.r.o., K Hájům 2606/2b, 155 00 Praha 5, Česká republika.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Ibišek, jablko, šípek, aroma jahod, pomerančová kůra, jahody.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004090