0
K pokladně

Metro Chef Selečí plec s kostí

cca 2.35 kg
Běžná cena
704,77 Kč 299,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Maso je růžové až světle červené, má křehkou strukturu a je velmi libové. Ideálně se hodí na pečení vcelku. Před úpravou je vhodné kůži naříznout do čtverečků, vetřít do ní směs soli, vody a koření, nechat několik hodin (či dní) odležet a následně upéct, například na kmíně nebo česneku. Podávat ji lze jednoduše s pečivem a hořčicí, skvěle obstojí i v kombinaci se zelím nebo špenátem a bramborovým knedlíkem. Plec vcelku je vhodná i k uzení, vykostěné maso se dá rozkrojit na plát a využít na roládu.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
skladujte při teplotě -18°C
Název a adresa výrobce
ROTTERDAM TRADING OFFICE B.V., SCHIEWEG 104, DELFT, 2627 AR

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1041086