0
K pokladně

Monin Passion fruit sirup

1 l
Běžná cena
269,00 Kč 269,00 Kč/l

Značka: Monin

Země původu:
Francie
Popis produktu

Jedinečný nádech exotiky a tropů, to je MONIN Passion fruit, sirup vyrobený z mučenky jedlé neboli marakuji. Dodejte vašim koktejlům a nealkoholickým nápojům jasně oranžovou barvu a sladko kyselou chuť zralého, šťavnatého, tropického ovoce s exotickým aroma.

Zajímavost o produktu: 
Víte, že nejčastější název pro mučenku jedlou je marakuja? Stejné ovoce se však skrývá i pod názvy passion fruit, sweet cup (sladký šálek) či lilikoi.

Tip:
Připravte si osvěžující ledový čaj – smíchejte plátky citrónu s MONIN Passion Fruit sirupem, zalijte uvařeným čajem a nechte vychladit.

O výrobci: 
Kvalitu a oblíbenost sirupů na mezinárodní úrovni dokládá fakt, že společnost MONIN je mimořádným přidruženým členem IBA (Mezinárodní Barmanská Asociace).

 

 

Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před slunečním zářením. Před použitím promíchejte. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců. Doporučené ředění 1:7.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, Pitná voda, Koncentrovaná šťáva z marakuji a jiného ovoce, Barvivo E161b, Přídavné aroma, Emulgátory: arabská guma, esterová guma, Minimální obsah ovocné šťávy 29%, zahrnuje 10% šťávy z marakuji.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1376 kJ
Energetická hodnota 329 kcal
Sacharidy 81.3 g
Z toho cukry 80.2 g
Bílkoviny 0.03 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1040987