0
K pokladně

Monin Strawberry Purée Fruit sirup

1 l
Běžná cena
369,90 Kč 369,90 Kč/l

Značka: Monin

Země původu:
Francie
Popis produktu

Nečekejte na jaro a připravte si lahodné jahodové smoothie a koktejly s alkoholem i bez kdykoliv během roku. Le Fruit de MONIN Jahoda vás nadchne osvěžující chutí a vůní středomořských šťavnatých jahod a tmavou rubínově červenou barvou s měděnými odlesky.

Zajímavost o produktu: 
Víte, že všechny sirupy a pyré firmy Monin jsou vyrobeny z přírodních ovocných a rostlinných výtažků a neobsahují žádné tuky, cholesterol a konzervační činidla?

Tip:
Jahodové smoothie si vaše děti prostě zamilují.

O výrobci: 
Francouzská firma MONIN S.A. je nezávislý rodinný podnik s tradicí od roku 1912. Ochucené sirupy, likéry a ovocné koncentráty té nejvyšší kvality exportuje do více než 140 zemí světa.

 

 

Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte v suchu a chladu, po otevření co nejrychleji spotřebujte.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jahodové pyré -50 %, Cukr, Přírodní aroma, Kyseliny: kyselina citrónová, Zahušťovadlo: pektiny, Konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný, Barviva: E129.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1389 kJ
Energetická hodnota 338 kcal
Sacharidy 83.2 g
Z toho cukry 82.4 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1040961