0
K pokladně

Lovela Baby Tekutý prací prostředek na bílé prádlo 4,5 l

50 dávek
Běžná cena
449,90 Kč 9,00 Kč/dávka

Značka: Lovela

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Prací gel určený na bílé prádlo je vhodný pro extra citlivou dětskou pokožku již od narození a pro pokožku náchylnou k alergiím. Hypoalergenní složení je klinicky testované.

O ZNAČCE

Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života. Oceňují je však i lidé, kteří díky své citlivé pokožce bojují s alergií nebo kteří problémům spojeným s alergií chtějí předcházet. Hypoalergenní složení pracích prostředků Lovela zaručuje, že k podráždění citlivé pokožky nedochází. Tuto vlastnost ocení nejen vysoce senzitivní jedinci, ale především maminky, které pro svá miminka chtějí jen to nejlepší. 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením, teplem, horkými povrchy, jiskrami a otevřeným ohněm. Nevystavujte teplotám nad 50 °C.
Název a adresa výrobce
RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o.; Vinohradská 2828/151, Žižkov (Praha 3), 130 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Benzensulfonová kyselina, C10-13-alkylderiváty, sodné soli; alkoholy, C10-16, ethoxylované; 3-jod-2-propynyl-butylkarbamát.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1040453