0
K pokladně

Magnum Vegan Almond zmrzlina

90 ml
Běžná cena
62,90 Kč 698,89 Kč/l

Značka: Magnum

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Mražený krém vanilkový na bázi rostlinných složek v čokoládové polevě (33 %) s kalifornskými madlemi vhodný pro vegany.

Výrobek Magnum Vegan Classic byl vyvinut tak, aby zmrzlina a čokoládová poleva neobsahovaly žádné mléčné suroviny a zároveň poskytly lahodný a křupavý zážitek jako Magnum. Certfikováno Evropskou Vegetariánskou Unií (EVU) - výrobek Magnum Vegan Classic je zcela veganský. Stejně jako na ostatních výrobcích značky Magnum i na Magnum Vegan Classic je čokoláda vyrobená z kakaa certifikovaného Rainforest Alliance certifikací, které zajisťuje zdroj kakaa udržitelným a zodpovědným způsobem a tím chrání životní prostředí.

Naše filozofie: naši spotřebitelé si uvědomují, že zdravý životní styl jsou více než jen správná strava a cvičení. Je to také o zkušenostech a radostech, které obohacují náš den. Věříme, že den bez potěšení je ztracený den, takže nyní můžete i díky veganskému Magnumu zažít plné potěšení bez kompromisů. 100% potěšení.

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Infolinka: 844 222 844, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 344 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 344 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, cukr, kakaové máslo*, kakaová hmota*, glukózový sirup, kokosový olej, mandle, glukózo-fruktózový sirup, hrachový protein, aromata, emulgátory (slunečnicový lecitin, E471), kousky vanilkových lusků, stabilizátory (E412, E410, E407), jedlá sůl, barvivo, (E160a). Čokoládová poleva vedle kakaového másla obsahuje rostlinné tuky. *Certifikováno Rainforest Alliance.  Může obsahovat stopy mléka (laktóza) a jiných skořápkových plodů.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1444 kJ
Energetická hodnota 330 kcal
Tuky 22 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 14 g
Sacharidy 32 g
Z toho cukry 26 g
Bílkoviny 2.7 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003949