0
K pokladně

ARO Krokety

750 g
Běžná cena
62,90 Kč 83,87 Kč/kg

Značka: ARO

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Nejčastější smažená bramborová alternativa ke klasickým hranolkům. Chutné jako příloha k hlavnímu chodu, nebo jako pochutina a přikusování k pivu a večerní zábavě.

 

ARO – levně, ale kvalitně.
Značka ARO je privátní značkou makro. ARO nabízí široký sortiment potravinového i spotřebního zboží. V každém sektoru zboží má ARO svého zástupce, jako cenově výhodnější variantu známých značek. Veškeré produkty se vyrábějí ve standardní a stálé kvalitě odpovídající mezinárodním směrnicím.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší. Uchování u spotřebitele: mraznička (*) - 6°C: 1 týden, mraznička (**) -12°C: 1 měsíc, mraznička (***) - 18 °C: viz datum minimální trvanlivosti. Po rozmrazení znovu nezmrazujte!
Název a adresa výrobce
Friall s.r.o., SOBĚSLAVSKÁ 2098, TÁBOR, 390 02
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
brambory 85%, bramborová kaše sušená (brambory, emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin s kyselinou askorbovou, kurkumin), slunečnicový olej, PŠENIČNÝ škrob, jedlá sůl, PŠENIČNÁ vláknina, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 765 kJ
Energetická hodnota 182 kcal
Tuky 7.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.5 g
Sacharidy 27 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 2.1 g
Sůl 0.85 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1039758