Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Pantene Pro-V Extra Volume kondicionér v tubě

200 ml
Běžná cena
84,90 Kč 424,50 Kč/l

Značka: Pantene

Země původu:
Francie
Popis produktu

Balzám Pantene Pro-V Volume & Body dodává vlasům vyživující látky ze složení Pro-V a zpevňuje je od kořínků až po konečky. Tato řada výrobků pro lehké zvětšování objemu obsahuje zpevňující mikrosložky, které posilují jemné vlasy a dávají jim objemný a zdravý vzhled.

Použití

Naneste na vlhké vlasy, poté důkladně opláchněte.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Procter & Gamble Czech Republic, s.r.o., Ottova 402, 269 32 Rakovník
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Stearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Glutamic Acid, Parfum, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Disodium EDTA, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Histidine, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1039452