0
K pokladně

Don Peppe Selection Pizza kuřecí maso & špenát pečená na kameni

435 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
94,90 Kč 218,16 Kč/kg

Značka: Don Peppe

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Hluboce zmrazená pizza italského typu. Kulatý nebo téměř kulatý tvar, tenký, křupavý korpus s jemnou příchutí sýrovo-smetanové omáčky. Pizza z kamenné pece, jejímž základem jsou opečené plátky kuřecího masa v kombinaci se špenátem. Vše zjemněné delikátní chutí bylinek.

O výrobci

Již od roku 1994 pro vás ve firmě FrostFood v Orlických horách vyrábíme nejlepší mraženou pizzu a knedlíky.
České tradiční receptury jsme spojili s vysoce kvalitními surovinami. Ze všech sil se pro vás snažíme vyrábět produkty, které se těší vaší důvěře. Chtěli bychom vám usnadnit dnešní uspěchaný životní styl tím, že si snadno připravíte chutné a kvalitní jídlo během pár minut. Neúnavně rozšiřujeme a inovujeme náš sortiment. Naší největší odměnou je, že vám chutná.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do -18°C.
Název a adresa výrobce
FrostFood a.s., Kasárna 41, Rokytnice v Orlických horách 41, 517 61
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 305 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 297 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Pšeničná mouka, pitná voda, smetanová omáčka 13,8% (smetana, tavený sýr (pitná voda, sýry, sušená syrovátka, máslo, modifikovaný kukuřičný škrob, sušené mléko, tavící soli: polyfosforečnany, difosforečnany, fosforečnany sodné, jedlá sůl), česnek, jedlá sůl), pečené kuřecí plátky 11,4% (kuřecí prsa, pitná voda, dextróza, jedlá sůl), sýr mozzarella 10,3%, špenát 7,5%, řepkový olej, jedlá sůl, cukr, pekařské droždí, koření, ječný slad.        

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 953 kJ
Energetická hodnota 228 kcal
Tuky 7.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.2 g
Sacharidy 27 g
Z toho cukry 3.4 g
Vláknina 2.8 g
Bílkoviny 11 g
Sůl 1.4 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003824