0
K pokladně

Mikeš stelivo pro kočky

10 kg
Běžná cena
149,90 Kč 14,99 Kč/kg

Značka: Mikeš

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Hrudkující stelivo pro kočky.

Pohlcuje nepříjemné pachy, neznečišťuje srst ani tlapky, je z přírodního materiálu bez vůně.
Je to vysoce kvalitní stelivo od českého výrobce, které je díky vysoké teplotě použité při zpracování surovin zbaveno veškerých bakterií. Likvidace nepoškozuje životní prostředí. Jednoduchá manipulace a bezproblémové čištění zajišťuje vysokou úspornost při používání.

O výrobci
Mikeš je ekonomicky výhodný výrobek, který ulehčuje péči chovatele o svého zvířecího miláčka. Stelivo vytváří pro kočky naprosto přirozené prostředí, pohlcuje pachy a vlhkost a celkově zvyšuje hygienu chovu zvířat. Po odstranění hrudky, která se vytvoří při styku s výměškem zvířete, zůstává zbytek steliva v kočičí toaletě suchý a čistý. Hrudkující stelivo je tedy velmi úsporným produktem. Výrobek je také velmi ceněn pro svou naprostou ekologickou nezávadnost.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Bentonit.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000278