Mlékárna Kunín Mléko kefírové jahoda

300 g
19 24,90
-20 % do 26. 6.
66,33Kč/kg
0 ks
0,00 Kč

Související varianty v Multikupu

Mlékárna Kunín Kefírové mléko banán
24,90
83,00Kč/kg
0 ks
0,00 Kč
Mlékárna Kunín Acidofilní mléko malina (1,3%)
24,90
83,00Kč/kg
0 ks
0,00 Kč

Značka: Mlékárna Kunín

Země původu:
Česká republika

Minimální trvanlivost: 5 dní

Popis produktu

KUNÍN Kefírové mléko jahoda 300g*9 + 150g zdarma.

Nápoj podobný kefíru, s obrovským množstvím mléčných bakterií, který má ale nižší hustotu, takže se lépe pije. Ideální k nastartování nového dne, ale i během něj jako chutná svačinka. Nakyslá chuť příjemně osvěží a jahodová příchuť navíc skvěle chutná.

O značce:

Mlékárna Kunín je dnes členem skupiny Groupe Lactalis, nicméně její historie sahá až na konec 19 století, kdy v Kuníně vzniká výrobna sýra s denní spotřebou asi 1000 litrů mléka na produkci ementálu.

Skladovací podmínky
chlazené 2 až 8 stupňů C
Název a adresa výrobce
Lactalis CZ, s.r.o., LÍBALOVA 2348/1, PRAHA 4 - CHODOV, 149 00
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní

Minimální trvanlivost produktu: 5 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

MLÉKO, ochucující složka 12 % (cukr, jahodové pyré 30 %, glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný kukuřičný škrob, stabilizátor: pektiny, aromata, barvivo: karoteny), bakterie mléčného kysání (10?/g).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 290 kJ
Energetická hodnota 69 kcal
Tuky 1.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.1 g
Sacharidy 11.1 g
Z toho cukry 10.5 g
Bílkoviny 3 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1037833