0
K pokladně

Hamánek 100% ovoce Hruška, rakytník, jablko

100 g

Nakupte více za méně

Doporučená cena
28,90 Kč
23,90 Kč 239,00 Kč/kg

Značka: Hamánek

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Dětská ovocná kapsička značky Hamánek je ideální svačinkou pro vaše děti. Praktická kapsička vhodná na doma i ven má lahodnou chuť a vaše děti si ji zamilují. Neobsahuje žádný přidaný cukr a navíc je plná vitamínu C.

Můžete ji podávat od ukončeného 6. měsíce.

Potravina pro zvláštní výživu – potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Nenechte dítě konzumovat bez dozoru ani hrát si s uzávěrem. 

Příprava

Podávejte při pokojové teplotě. Dokud dítě neumí jíst samo, vymáčkněte kaši na lžičku nebo do misky. 

O Hamé

Hamé je osvědčenou českou potravinářskou společností, která vyrábí širokou škálu produktů již po několik desetiletí. Mezi výrobky, které s úspěchem vyváží již po léta i do dalších zemí světa, patří i kojenecké výživy. První ovocné druhy kojeneckých výživ (s jablky, s jahodami, s meruňkami a s broskví) byly na trh zavedeny již v roce 1998. V současné době je pod značkou Hamánek vyráběna bohatá škála ovocných, zeleninových i masozeleninových kojeneckých výživ a nápojů. Tento sortiment je rok od roku neustále rozšiřován a doplňován o druhy, které jsou v souladu s celosvětovými výživovými trendy prosazovanými u malých dětí. 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 0-30 °C.
Název a adresa výrobce
Orkla Foods Česko a Slovensko a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100 % ovoce (jablka 70 %, hrušky 25 %, rakytník 5 %), citronová šťáva z koncentrátu, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 222 kJ
Energetická hodnota 53 kcal
Tuky 0.2 g
Sacharidy 11.3 g
Z toho cukry 9.2 g
Bílkoviny 0.3 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1037212