0
K pokladně

Cech Kozomín Vepřová plec mělněná (15% tuku)

cca 2 kg
Běžná cena
359,80 Kč 179,90 Kč/kg

Značka: Cech Kozomín

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Cech Kozomín Vepřová plec mělněná (15% tuku).

Vepřová plec je velmi chutné a nepříliš tučné maso, mělněné skvěle poslouží do rizota, do zapečených zeleninovo-masových směsí, jako základ na boloňskou omáčku, čevabčiči, holandské řízky nebo sekanou, případně z ní naděláte kuličky do omáčky.

Maso vlastní výroby

Kvalita. Čerstvost. Dohledatelnost původu. Profesionální zpracování. To je naše vlastní výroba masa v Kozomíně. Šest dní v týdnu zásobujeme všechny prodejny MAKRO, pečlivě kontrolujeme kvalitativní standardy a spolupracujeme jen s prověřenými dodavateli.

O značce

Značka CECH Kozomín byla vytvořena exkluzivně přímo pro společnost MAKRO a její vlastní výrobu masa v Kozomíně. Je zárukou kvality a v široké nabídce najdete například sekané maso, vinnou klobásu podle tradiční receptury a maso přímo na burgery. To vše bez přidaných surovin a konzervantů.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0°C do 4°C
Název a adresa výrobce
INT SUP VAS MEAT, KOZOMIN, KOZOMIN, 277 45
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

97,5 % vepřové maso, regulátor kyselosti: mléčnan draselný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 720 kJ
Energetická hodnota 173 kcal
Tuky 11 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 4.6 g
Sacharidy < 0.5 g
Z toho cukry < 0.5 g
Bílkoviny 18 g
Sůl 0.15 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1036796