0
K pokladně

Vitana MAXI Grilovací koření

90 g
Běžná cena
44,90 Kč 498,89 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

MAXI Grilovací koření 90g.

Univerzální kořenicí směs založená na paprice, černém pepři a šalvěji. Je vhodná pro všechny druhy masa od kuřecího, přes vepřové a hovězí až po ryby. Používá se nejen k přípravě grilovaného masa, ale i k ochucení minutek a na pečení. Tip!Vyzkoušejte tuto směs k ochucení mletého masa. Výborně se hodí k přípravě masových kuliček nebo karbanátků.

O výrobci:

Historie koření Vitana sahá do poloviny 19. století, kdy byl založen J. C. Hornem vodní mlýn na koření poblíž Varnsdorfu. 

Koření té nejvyšší kvality je dováženo ze všech koutů světa. 

Koření Vitana je rozděleno do tří základních kategorií, které jsou od sebe barevně odlišeny: jednodruhové koření– tmavě zelená, bylinky – světle zelená, kořenicí směsi– oranžová barva. 

Koření je v regále řazeno abecedně, tak abyste ho vždy snadno našli!

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu
Název a adresa výrobce
Orkla Foods Česko a Slovensko a.s., MĚLNICKÁ 133, BYŠICE, 277 32
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jedlá sůl 65%, paprika sladká mletá, cukr, pepř černý mletý, kmín drcený, šalvěj mletá MŮŽE OBSAHOVAT: Sezamová semena a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), Celer a výrobky z něj, Hořčice a výrobky z ní.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1036234