0
K pokladně

Propesko Kompletní krmivo pro dospělé kočky různé druhy mas 12x100g

1.2 kg
Akční cena 99,90 Kč
od 3 ks
116,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
144,90 Kč 120,75 Kč/kg

Značka: Propesko

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky všech plemen.

Obsah balení:
3 x kuřecí
3 x hovězí
3 x králík
3 x losos

Krmný návod: Dospělá průměrně velká kočka spotřebuje 400 g krmiva za den, ideálně rozdělených do dvou samostatných dávek. Podávejte při pokojové teplotě, po otevření skladujte v ledničce (+4 °C), spotřebujte maximálně do dvou dnů.

 O ZNAČCE

Propesko je tradiční česká značka krmiv pro domácí mazlíčky, která nabízí široký výběr suchého a mokrého krmiva a snacků pro psy a kočky, a to již 25 let. Všechna krmiva sestavujeme tak, aby zajištovala kompletní péči o vašeho mazlíčka a dodala mu tak veškeré živiny, pro jeho spokojený a zdravý život. 

Značku Propesko vyrábíme v našich dvou českých výrobních závodech ve Veselí nad Lužnicí a Brništi u České Lípy za pomocí nejmodernějších technologií, do kterých neustále investujeme. Používáme vybrané ingredience a nejmodernější technologii pro výrobu našich výrobků, abychom vašim domácím mazlíčkům poskytli krmivo té nejvyšší kvality.

Portfolio značky Propesko nabízí širokou škálu produktů pro a kočky: granule, konzervy s kousky, konzervy s paté, vaničky, kapsičky a snacky. Vybrat si tedy můžete takové výrobky, které nejlépe vyhovují potřebám vašeho čtyřnohého přítele. 

Všechna krmiva jsou sestavena tak, aby zajištovala kompletní péči o vašeho mazlíčka a dodala mu tak veškeré živiny, pro jeho spokojený a zdravý život.

My v Propesku věříme, že každý pes i kočka si zaslouží tu nejlepší péči. Proto Propesko každý den pečuje o zdraví a dobrou kondici vašeho miláčka. Velký důraz klademe nejen na kvalitu krmiva ale i na to, aby krmivo vašim zvířecím kamarádům chutnalo.

DODAVATEL

Partner in Pet Food CZ, s.r.o. Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 13 - Nové Butovice, Česká republika

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Po otevření skladujte v ledničce (+4°C) a spotřebujte do 48 hodin.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

S kuřecím: maso a výrobky živočišného původu (min. 4% kuřecí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry S hovězím: maso a výrobky živočišného původu (min. 4% hovězí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry S králičím: maso a výrobky živočišného původu (min. 4% králičí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry S lososem: maso a výrobky živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (min. 4 % losos) vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, cukry.

Analytické složky: 
vlhkost 82,0 %
protein 9,0 %
hrubý tuk 5,0 %
hrubý popel 3,0 %
hrubá vláknina 0,8 %

Doplňkové látky: 
Nutriční doplňkové látky v 1 kg:
vitamin D3 290 m.j.
vitamin E 30 mg

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000239