0
K pokladně

Giana Žampiony krájené ve slaném nálevu

400 g
Běžná cena
59,90 Kč 149,75 Kč/kg

Značka: Giana

Země původu:
Nizozemsko
Popis produktu

Žampiony jsou v české kuchyni nejoblíbenější houbou a není tomu tak náhodou, mají jemnou chuť a hodí se do mnoha pokrmů tuzemské i zahraniční kuchyně. Konzervované a sterilované houby.

O VÝROBCI

Ty nejlepší tuňáky, sardinky, šproty, makrely a sledě pod značkou Giana dodává na český trh společnost Gaston. Kromě ryb od světových producentů z Islandu, Thajska, Filipín, Španělska nebo Peru nabízí také nepřeberné množství nejkvalitnějšího konzervovaného ovoce a zeleniny ze 4 světových kontinentů.  

DOPORUČENÍ

Zajímavá je kombinace žampionů a slaných palačinek a omelet. Vyrobíte z nich výborné pomazánky, krémy a třeba i žampionovou omáčku.

 

 

Hmotnost pevného podílu
200
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu a mimo dosah slunečního záření. Po otevření ihned spotřebujte.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Žampión dvouvýtrusý (agaricus bisporus), pitná voda, jedlá sůl, regulátor kyselosti E330, antioxidant E300 Země původu Čína: žampion zahradní (agaricus hortensis), pitná voda, jedlá sůl, regulátor kyselosti: E330, regulátor kyselosti E330 V závislosti na dodavateli se může lišit složení.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 76 kJ
Energetická hodnota 18 kcal
Tuky 0.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 0.2 g
Z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny 2.1 g
Sůl 0.45 g

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Hmotnost a rozměry

Hmotnost pevného podílu 200

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003374