0
K pokladně

Adriana Spaghetti těstoviny semolinové sušené

500 g
Akční cena 26,90 Kč
od 4 ks
39,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
47,90 Kč 95,80 Kč/kg

Značka: Adriana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Těstoviny Adriana jsou vyrobeny ze 100% semoliny, která zaručuje nejvyšší možnou kvalitu těstovin. Speciální tvrdá pšenice zaručuje, že těstoviny z této nejkvalitnější mouky se i při překročení doporučené doby varu nerozvaří a po vychladnutí se neslepí.

Jsou výborné buď s rajčaty nebo jako příloha k masovým pokrmům. Namotejte si je pečlivě na vidličku, aby zůstaly plné omáčky a vytvořily tak chutnou kombinaci.

O výrobci 

Těstoviny Adriana razí heslo, že jídlo by mělo nejen zahnat hlad, ale vždy přinést i něco navíc. Protože nedbá pouze na kvalitu a chuť, ale i styl, nabízí pět řad oblíbených, moderních i zajímavých těstovin. Celkem můžete vyzkoušet různorodost 19 tvarů.

Doporučení

S těmito těstovinami vykouzlíte jednoduché a chutné recepty. Těstoviny uvaříme, v pánvi na oleji orestujeme pokrájenou slaninu, zalijeme ji bílým vínem, přidáme rajčata, dochutíme solí a pepřem a vše podusíme. Do omáčky pak přidáme těstoviny spolu s nastrouhaným sýrem zvoleným podle chuti.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při relativní vlhkosti do 75 %.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná mouka semolina z tvrdé pšenice. Může obsahovat stopy vajec.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1490 kJ
Sacharidy 69.3 g
Bílkoviny 12.7 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003286