0
K pokladně

La Hechicera Rum 40%

700 ml
Běžná cena
1 189,00 Kč 1 698,57 Kč/l

Značka: La Hechicera

Země původu:
Kolumbie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

LA HECHICERA RESERVA FAMILIAR je kombinací 12 až 21 letých rumů zrajících v jednou použitých sudech z bílého amerického dubu.

Rum je vyráběn podle tradičních metod bývalých španělských kolonií. To znamená, že se skládá výhradně z destilátů získaných kontinuální destilací fermentované třtinové melasy.

Tato metoda destilace přispívá k tomu, že rum LA HECHICERA je velmi hladký, jemný a vybalancovaný, neboť obsahuje relativně nízkou hladinu kongenerů. To je ideální pro extra vyzrálý rum jako LA HECHICERA, protože umožňuje stárnout rumu několik desetiletí, aniž by se stal v sudu příliš agresivním nebo silným.

LA HECHICERA RESERVA FAMILIAR dozrává v horkém a vlhkém mikroklimatu Barranquilly. Výsledkem je komplexnost, dřevitost a hloubka dodávající tomuto rumu jeho výrazný charakter. Můžete tak očekávat hluboký dřevitý rum s tóny typickými pro Karibik, následně v ústech ucítíte výrazné tóny tabáku a pražené kávy.

Tradiční lahev s originální kolumbijskou pečetí přitahuje zvědavé pohledy a samotný obsah je odborníky označován jako "tekuté zlato ".

LA HECHICERA byl vyhlášen v San Franciscu rumem roku 2013.

Servírování

Servírujeme v čisté podobě v degustační skleničce.

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovávejte v suchu a chladu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Název a adresa výrobce
BARTIDA s.r.o., Havelská 25, 110 00, Praha 1
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, třtinový destiált, barvivo: karamel (E150a).

Obsah alkoholu
40,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1033197