0
K pokladně

Gillette Mach3 Gel na holení Extra Comfort

200 ml
Běžná cena
119,90 Kč 599,50 Kč/l

Značka: Gillette

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Gillette Mach3 Extra Comfort gel na holení pro muže poskytuje ještě větší komfort při holení a zanechává pokožku bez podráždění. Gel na holení Gillette Mach3 Extra Comfort vytváří bohatou pěnu, která zachovává vlhkost v pokožce a chrání ji tak před podrážděním. Optimalizované ochlazující složení s vícevrstvou zvlhčující látkou zajišťuje dokonalý skluz holítka po pokožce a zanechává ji svěží.


O výrobci

Gillette je obchodní značkou společnosti Procter&Gamble která ji používá pro své holicí systémy, patřící mezi produkty pro osobní hygienu. rotože je na trhu spotřebního zboží velká konkurence, spoléhá P&G především na špičkovou kvalitu svých výrobků spolu se zachováním nejnižších nákladů. V České republice má své technické centrum v Rakovníku, založeno bylo v roce 2007 a je zodpovědné za vývoj a implementaci nových technologií ve výrobních závodech ve střední a východní Evropě, na Středním východě a v Africe. 

 

Skladovací podmínky
5-25°C
Název a adresa výrobce
Procter&Gamble Czech Republic s.r.o, OTTOVA 402, RAKOVNÍK, 269 32
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Aqua, Glycerin, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutane, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Parfum, Menthol, PEG-90M, BHT, PEG-23M, Myristic Acid, Lauric Acid, Silica, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 42053, CI 42090

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032982