0
K pokladně

Ambi Pur Old Spice Osvěžovač vzduchu do auta, startovací sada

2 ks

Nakupte více za méně

Běžná cena
239,90 Kč 119,95 Kč/ks

Značka: Ambi Pur

Země původu:
Bulharsko
Popis produktu

Osvěžovač vzduchu do auta Ambi Pur s technologií OdourClear nepřetržitě odstraňuje nepříjemné vytrvalé zápachy z vašeho auta a zanechává lehkou svěží vůni po dobu až 70 dnů.

Objevte divokou svěžest Old Spice také v autě. Oproti většině ostatních osvěžovačů vzduchu do auta, které zápach většinou jen překrývají, osvěžovač do auta Ambi Pur pachy skutečně eliminuje a zanechává jen nádhernou svěží vůni. Jedná se o malý nenápadný osvěžovač vzduchu, který se jednoduše připevní ke klimatizaci vozidla; díky nové a jedinečné technologii OdourClear osvěží vaše auto a zbaví ho i nejvytrvalejších pachů, například z jídla, domácích mazlíčků, kouře nebo odpadků. Pomocí kolečka na boku můžete dokonce nastavit intenzitu vůně. Osvěžovač vzduchu do auta Ambi Pur se snadno používá, pracuje bez baterie nebo elektřiny a vydrží až 30 dnů, abyste mohli vy i posádka spokojeně dýchat. 

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ

H315 - Dráždí kůži.
H319 - Způsobuje vážné podráždění očí.
H317 - Může vyvolat alergickou kožní reakci.
H411 - Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
P302 + P352 - PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.
P305 + P351 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou.
P312 - Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře.
P501 - Odstraňte obsah / obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.

O ZNAČCE

Ambi Pur je značka výrobků osvěžujících vzduch doma i na pracovišti vlastněná společností Procter & Gamble. První produkt této značky byl uveden na trh v roce 1976 ve Španělsku. Nyní se osvěžovače vzduchu prodávají po celém světě. Produkty Ambi Pur nejen vzduch provoní, ale i pročistí od těch nejintenzivnějších zápachů.

 

 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
Solvent ČR s.r.o., Poděbradská 1162, 250 92 Šestajovice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Procter&Gamble Czech Republic s.r.o, OTTOVA 402, RAKOVNÍK, 269 32
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Linalool, Linalyl Acetate, Limonene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Cedrol Methyl Ether, Trans-Menthone, Dihydro Pentamethylindanone, Eucalyptol, Coumarin, Citral, Citronellol, Geranyl Acetate, Geraniol, Delta-Damascone, Cis-Hex-3-En-1-Yl Methyl Carbonate, Heptamethyl Decahydroindenofuran, Reaction Products Of Acetic Anhydride And 1, 5.10-Trimethylcyclododeca-1, 5.9-Triene, Cyclamen Aldehyde, Neryl Acetate, 2.4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Dimethylcyclohexenyl 3-Butenyl Ketone, Citrus Aurantium Dulcis Flower Water.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032856