0
K pokladně

Vitana Svíčková omáčka pyramidky koření 4x5g

20 g
Běžná cena
27,90 Kč 1 395,00 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Vitana pyramidový sáček s kořením obsahuje velké kousky kvalitního koření pro jednodušší a rychlejší přípravu oblíbené svíčkové omáčky. Správná chuť i aroma, snadno vyjímatelné jedním tahem. Potřebné koření máte nyní vždy pohromadě. Je pro přípravu v hrnci, papiňáku i troubě. Jedná se o sypký kořenící přípravek v pyramidovém sáčku. .

O výrobci

Aby jídlo bylo zároveň kvalitní a chutné a přitom snadno a rychle připravené. To je hlavním posláním firmy Vitana, která vznikla už v roce 1919 jako pražská firma. Už ve 30. letech se stala největším výrobcem polévkových přípravků v Československu. Dnes norskému vlastníkovi patřící firma má výrobu v Byšicích, Varnsdorfu a Roudnici nad Labem.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Nové koření celé (36%), pepř černý celý (32%), bobkový list drcený (24%), sušená citrónová kůra mletá (8%). Může obsahovat stopy sezamových semen a výrobků z nich, mléka a výrobky z něho, hořčice a výrobků z ní, celeru a výrobky z něho.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1545 kJ
Energetická hodnota 365 kcal
Tuky 6.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2 g
Sacharidy 58.1 g
Z toho cukry 11.8 g
Bílkoviny 7.9 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003178