0
K pokladně

Vitana Pepř černý celý

18 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
19,90 Kč 1 105,56 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pepř černý patří mezi celosvětově nejrozšířenější koření. Sušené bobule jsou plodem pepřovníku černého, popínavé rostliny. Dnes se pěstuje v mnoha tropických oblastech. Pepř má výraznou ostrou, až pálivou chuť a štiplavé aroma. 

POUŽITÍ V KUCHYNI

Pepř je univerzálním kořením, se kterým lze ochutit různé pokrmy. Jedná se o základní koření, které nechybí v žádné kuchyni. Populární jsou například pepřové omáčky ke steakům. Pepř se používá především k dochucení vepřového a hovězího masa, ryb, studených i teplých omáček, polévek nebo salátů. Mletý černý pepř je vhodný také do uzenin, pomazánek a paštik. Pepř výborně dochutí masové vývary, marinády, zeleninu, bramborové pokrmy, houby nebo drůbež. Při přípravě jídel se můžete setkat s barevným pepřem, což je směs černého, bílého, zeleného a červeného pepře. Barevný pepř se hodí do všech pokrmů, kde chceme dosáhnout výraznější, plné a aromatické chuti. Má velmi široké uplatnění od předkrmů, přes pomazánky a polévky až k masovým pokrmům i omáčkám. Výraznou chuť této směsi oceníte především na kvalitním mase. Vyzkoušejte ji na hovězí steaky, plátky tuňáka či lososa.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Pepř černý celý.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003159