0
K pokladně

Hovězí přední s kostí plátky - býk

cca 1.2 kg
Běžná cena
239,88 Kč 199,90 Kč/kg
Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Hovězí přední s kostí je vynikající na vývary a základy omáček. Při přípravě tmavého vývaru doporučujeme kosti nejprve upéct v troubě a poté dát spolu s masem vařit. Tato kuchyňská příprava obsahuje i kus masa, které obohatí vývar ještě více a nebo můžete zbylé maso z vývaru sníst s čerstvým chlebem, hořčicí a křenem.

O výrobci

Maso, které Maso uzeniny Polička, dodává na náš trh, prochází z pastvin v českém kraji. Důsledně dbají na kvalitu zpracování masa a zároveň přistupují s úctou ke skotu, řemeslu i přírodě. Řadí se mezi největší dodavatele hovězího masa v rámci české republiky. Tato firma se pyšní efektivním a ekologickým přístupem k masu, neplýtvá jím, zpracuje každou část a zároveň se ke zvířatům i k masu chová s úctou.

 

 

Skladovací podmínky
Po rozbalení ihned zpracujte. Skladujte při teplotě +1°C až +4°C.
Název a adresa výrobce
MASO UZENINY POLIČKA, a.s., Č. P. 300, KAMENEC U POLIČKY, 572 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hovězí maso.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1029975