0
K pokladně

Danone Zakysaný jogurtový nápoj jahoda a banán

290 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
39,90 Kč 137,59 Kč/kg

Značka: Danone

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Lahodný zakysaný jogurtový nápoj s příjemnou ovocnou příchutí vhodný s sebou na cesty i na svačinu díky uzavíratelné lahvičce, která je navíc 100% recyklovatelná.

O VÝROBCI

Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných produktů, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Oikos a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.

 

V současné době probíhá změna vizuálu a složení u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle skladové zásoby. Děkujeme za pochopení.

Skladovací podmínky
Skladujte od +2°C do +8°C
Název a adresa výrobce
Danone a.s.,V Parku 2294/2, 148 00 Praha 11-Chodov, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 20 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 20 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, MLÉKO, cukr, sušená sladká SYROVÁTKA, modifikovaný škrob, jahodové pyré z koncentrátu 0,5 %, banánové pyré 0,4 %, aromata, barvicí koncentrát z černé mrkve, jogurtové kultury.Může obsahovat stopy lepku a sezamu.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 283 kJ
Energetická hodnota 67 kcal
Tuky 0.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 13.2 g
Z toho cukry 12.1 g
Bílkoviny 1.6 g
Sůl 0.06 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1029963