0
K pokladně

Pringles Hot & Spicy

165 g
Běžná cena
94,90 Kč 575,15 Kč/kg

Značka: Pringles

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Křupavý snack s pikantní příchutí Hot & Spicy.

O značce

Říká se, že nikdy nespadnou dvě stejné sněhové vločky. Chipsy od značky Pringles nejsou žádné sněhové vločky a jedinečný výrobní proces zajistí, že všechny chipsy jsou naprosto identické. Chipsy jsou uchované v elegantní tubě, která je ochraňuje před nebezpečím zvané rozdrcení.

Tato slaná pochoutka má skalní fanoušky po celém světě a není divu. Díky pestré škále atraktivních přichutí si je oblíbíte i vy. Experimentujte s příchutěmi a roztančete své chuťové pohárky.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Uma Investments Sp. z o.o., ul. Wschodnia 3, 99-300 Kutno
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 326 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 325 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sušené brambory, rostlinný olej, rýžová mouka, pšeničný škrob, příchuť (glutamansodný, dinatrium inosinátem a guanylát, sušená syrovátka, cukr, laktóza z mléka, podmáslí, jogurt, prášek, zakysaná smetana prášek, cibule prášek, paprika prášek, kvasnice prášek, rajčatový prášek, aroma, kouřové aroma, barva:paprika extrakt, jalapeno extrakt, kyselina mléčná, chilli prášek, česnekový prášek, koření, mléčné proteiny), emulgátor: E471, maltodextrin, sůl, modifikovaný rýžový škrob.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2112 kJ
Energetická hodnota 504 kcal
Tuky 32 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.5 g
Sacharidy 51 g
Z toho cukry 3 g
Vláknina 2 g
Bílkoviny 4.5 g
Sůl 1.6 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002922