0
K pokladně

Johann Radauer Vepřová střeva solená A 36/38mm 91,5m

Běžná cena
449,90 Kč 449,90 Kč/ks

Značka: Johann Radauer

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Vepřová střeva solená vhodná pro přípravu jitrnic, jelit, klobás, salámů, atd.. Jsou nepostradatelným pomocníkem pro všechny, kteří si chtějí masné výrobky připravovat doma sami podle svých preferencí. Odměnu v podobě skvělé domácí chuti totiž nic nenahradí.

O výrobci

Společnost Johann Radauer byla založena v roce 1987. Po 20 letech jako zaměstnanec v potravinářském průmyslu se Johann Radauer specializoval na dovoz a vývoz přírodních střívek. V roce 1996 vstoupil do rodinného podniku i jeho syn Hans-Georg Radauer. Na zhruba 3 000 m² obchodních ploch v Eugendorfu u Salcburku a – v závislosti na sezóně – s 800 až 1 000 zaměstnanci po celém světě zpracováváme ve vlastních výrobních závodech širokou škálu surovin, které na místě zušlechťujeme podle přání zákazníka. Spoléháme na efektivní faktory úspěchu: Desetileté know-how a fundovanost. Standardy kvality nám umožňují najít a zpracovat ty správné suroviny pro naše zákazníky s našimi nezávisle řízenými výrobami. Navíc stavíme na dlouhodobé spolupráci s našimi prvotřídními partnery.

 

 

Skladovací podmínky
5-10 Celzia
Název a adresa výrobce
Johann Radauer GmbH, A-5301 Eugendorf
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřová střeva, sůl.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1028663