0
K pokladně

DELTA Chléb Šumava balený krájený

1.2 kg
Běžná cena
47,90 Kč 39,92 Kč/kg

Značka: DELTA

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pšenično - žitný chléb vynikající chuti. Vhodný ke každé příležitosti - obložený, zapečený či jako příloha. Chléb nesmí chybět ani v batohu sbaleném na cesty a tak je ten krájený na tenké plátky jedinečná volba každého výletníka.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Název a adresa výrobce
UNITED BAKERIES a.sPekařská 1/598Praha 5155 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Provozovny: Liberec, Strakonice / pšeničná a žitná mouka, voda, sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), droždí, kmín, pšeničný lepek a slad, sójová mouka.Provozovny : Karviná, Brandýs, Uničov, Plzeň, Pardubice /pšeničná a žitná mouka, voda, sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), droždí, ocet, kmín, regulátory kyselosti: kyselina citronová, octany sodné.Provozovna Praha / pšeničná a žitná mouka, voda, droždí, sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), ocet, kmín, stabilizátor: uhličitan vápenatý, emulgátor: E472e, dextróza.Provozovny : Uherský Brod, Brno, Žatec / pšeničná a žitná mouka, voda, sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), droždí, kmín, ocet.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 995 kJ
Energetická hodnota 235 kcal

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1028314