0
K pokladně

Luna Argenta Rosso Sicilia

750 ml
Běžná cena
244,90 Kč 326,53 Kč/l

Značka: Luna Argenta

Země původu:
Itálie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

SPECIFIKACE - Červené polosladké víno, barva karmínová červeň, odrůdy Nero d 'Avola, Cabernet Sauvignon a Merlot, obsah alkoholu 15 %.

CHUŤ A VŮNĚ - Plné, sametové a harmonické víno s intenzivní vůní červených bobulí a kandovanými fíky. Dlouhý a sladký závěr.

PÁROVÁNÍ - Ochutnejte toto víno spolu s houbovým rizotem, hovězím masem, pokrmy na rajčatovém základu nebo vyzrálými sýry. Vhodné také k dezertům. 

ZAJÍMAVOST - Luna argenta znamená v italštině stříbrný měsíc. Existuje přísloví, které říká, že je to on, kdo ovlivňuje růst hroznů, ne slunce. Proto když se vysazuje vinná réva, měla by se věnovat pozornost měsíčnímu cyklu. Jednotlivé fáze měsíce dle místní tradice pomáhají vzniknout výbornému vínu. 

 

O ZNAČCE

Značka Luna Argenta patří pod významného italského producenta vín, jímž je společnost MGM Mondo del Vino. Ta vznikla na počátku 90. let a založili ji enologové, odborníci na víno Alfeo Martini, Roger Gabb a Christoph Mack. Ti dali dohromady vinaře z různých kontinentů, aby přišli s inovativními přístupy a myšlenkami pro výrobu jakostního vína. Povedlo se. Dnes pod společnost spadá sedm vinařských značek a projekt se stále rozrůstá. Co se nemění, je důraz na kvalitu a tradici. Proto se výrobou vín ve všech jejích fázích stále zabývají enologové a biologové, kteří kromě toho také řeší rafinaci, plnění do lahví či kontrolu kvality.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
7-18 stupňů
Název a adresa výrobce
MGM MONDO DEL VINO srl Via Umberto I, 115 - 12040 Priocca (CN) - Itálie
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vinná réva, oxid siřičitý.

Obsah alkoholu
14,0 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva červená
Obsah cukru polosladké
Odrůda Cuveé (směsi červených vín)
Oblast Itálie - Puglia

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1028215