0
K pokladně

AAlia Rakytník plod čaj

160 g
Běžná cena
194,90 Kč 1 218,13 Kč/kg

Značka: AAlia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Rakytník nechte déle louhovat, můžete zalévat i opakovaně. Výborná je kombinace Aronie a Rakytníku. Nejlepší je zalít večer a druhý den popíjet.

 

Zajímavost o produktu: 
Rakytník je vzrostlý keř či strom s jasně oranžovými drobnými plody. Ty jsou oblíbené nejen pro popsané účinky na naše zdraví a obsah mnoha prospěšných látek, ale také pro svou chuť. Plody jsou příjemně hořkosladké a skvěle se hodí pro přípravu sirupů či marmelád. V kosmetice a farmacii je populární lisovaný olej.

 

O výrobci:
AAlia je rodinná firma zabývající se ruční prací s respektem k přírodě. Pěstují,suší, třídí a shromažďují byliny vysoké kvality.
Jejich statek se nachází na okraji Voděradských Bučin 20 km od Prahy. Překvapí vás krásné čisté prostředí jen kousek od hlavního města.

 

Skladovací podmínky
uchovejte v suchu
Název a adresa výrobce
AAlia s.r.o., CHOCERADSKÁ 4, PRAHA, 251 60
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rakytník sušený plod MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1027900