0
K pokladně

Rona Sklenice na víno Mode 680ml

6 ks
Běžná cena
929,90 Kč 154,98 Kč/ks

Značka: Rona

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Sklenice ideální na červené víno. Objem sklenice je 680 ml. Balení obsahuje 6 sklenic.

O Značce

Společnost RONA se svou produkcí a kvalitou řadí mezi světové lídry ve zpracování skla pro domácnost, hotely a restaurace a take pro letecké a lodní společnosti.
Náš ručně vyráběný skleněný sortiment je zpracovávaný skláři se zkušenostmi desítek let, kteří svou práci dělají s vášní. Jde už o rodinnou tradici, která se dědí z generace na generaci víc než 125 let.
RONA v současnosti vlastní automatické technologické procesy, které simulují ruční výrobu a produkují výrobky vysoké kvality. Díky technologii tažené nohy jsou naše produkty mechanicky odolnější a trvanlivější.

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Myjte v profesionální myčce skla nebo v koši myčky nádobí, určeného pro sklo a odděleného od ostatních produktů. Nejlepší teplota mytí skla je 60°C, oplach 65°C. Doba praní by se měla pohybovat kolem 90 sec. Používejte saponáty a mycí prostředky určené pro sklo. Je třeba vyhnout se vysoce agresivním detergentům. Sklo nechte uschnout a vychladit přirozeně. Při leštění dávejte pozor, abyste netočili děnkem příliš proti směru otírání, nadměrné kroucení může vést k prasknutí.
Název a adresa výrobce
JTF PARTNERSHIP, S.R.O., MAJERSKÁ 178, LEDNICKÉ ROVNE, 020 61

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1027269