0
K pokladně

Jizerské pekárny Směs na tmavý chléb bezlepková

500 g
Běžná cena
69,90 Kč 139,80 Kč/kg

Značka: Jizerské pekárny

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Bezlepková směs na tmavý chléb máte chuť na vláčný, křupavý, čerstvý domácí chléb? Pak neváhejte a vyzkoušejte bezlepkovou směs od Jizerských pekáren na výrobu chutného tmavého chleba pro upečení v domácí pekárně nebo troubě.   Společnost Jizerské pekárny se svou dlouholetou tradicí vyrábí chléb a pečivo, knedlíky, cukrářské výrobky, lahůdky a bezlepkové výrobky. Důraz přitom kladou na nejvyšší kvalitu potravin i zpracování a pečou tradičně ze třístupňového kvasu a pouze ze 4 surovin: pšenice, žita, vody a soli.   Pokud si kromě tmavého chleba chcete vyzkoušet upéct i jiné pochoutky, nabízí tato značkou celou škálu bezlepkových směsí na pečení: směs na palačinky, směs na knedlík, směs na langoš, dále zlatou a zelenou mouku a také směsi na pečivo: směs na bílý, slunečnicový a vícezrnný chléb.

Adresa dodavatele
Jizerské pekárny spol. s.r.o., Generála Svobody 374/9A, 460 01 Liberec XIII - No, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladovat v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
bezlepková směs [kukuřičný škrob, bramborový škrob, modifikovaný škrob kukuřičný, lupinová mouka, modifikovaný škrob maniokový, hroznový cukr, zahušťovadlo guma guar, emulgátor sójový lecitin, kyselina askorbová], bezlepkový škrob pšeničný, jablečná vláknina, sůl

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1512 kJ
Energetická hodnota 361 kcal
Tuky 2.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 80 g
Z toho cukry 4.9 g
Bílkoviny 3.1 g
Sůl 0.54 g

Alergeny

Sója Ano
Vlčí bob Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1026193